16 Οκτωβρίου, 2017

16
Οκτ

ΕΚΛΕΨΕ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ Η ΜΙΚΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗΣ ΣΤΟ 8ο KIM&LIU

Στο 8ο Αγωνιστικό Φεστιβάλ < > Κim e Liu βρέθηκε ο σύλλογος μας με την μικρή του ομάδα αποτελούμενη απο 6 αθλητές που έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό. Την Παρασκευή 13/10 αγωνίστηκαν οι δύο πρώτοι αθλητές: Βαμβακάς Δημήτρης (-30κιλά) όπου ύστερα από μία εξαιρετική εμφάνιση έχασε στον αγώνα για τα μετάλλια και ο Βελισσάρης Κων/νος που κατέκτησε την τρίτη θέση

16
Οκτ

ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗΣ ΣΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΝΓΚ ΣΤΗΝ ΣΕΡΒΙΑ

Aκόμα μια φορά μας έκαναν περήφανους οι Πρωταθλητές της Αστραπής Πετρόπουλος Βλάσσης και Πετρόπουλος Γεώργιος αφού βρέθηκαν το σαββατοκύριακο στην Σερβία και στο Galeb Belgrade Trophy σε ένα απο τα πιο δυνατά μιτινγκ με συμμετοχές απο όλο το κόσμο. Η εμφάνισή τους ήταν εκπληκτική στις κατηγορίες των Ανδρών -63κιλών και -58 κιλών αντίστοιχα δυστυχώς όμως δεν κατάφεραν να ανέβουν στο