5 Μαρτίου, 2019

5
Μαρ

ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΕ ΔΥΝΑΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Άλλο ένα δυνατό πρωτάθλημα έφτασε στο τέλος του!? Ολοκληρώθηκε το πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα συλλόγων στη Θεσσαλονίκη και ο απολογισμός για τον Α.Σ Αστραπή⚡ είναι θετικός αφού κατέκτησε τέσσερις 5ες θέσεις και ένα χάλκινο μετάλλιο! Αναλυτικότερα: 1η μέρα: ?Πετροπουλος Βλάσης: κατέκτησε τη 5η θέση μετά από τρεις αγωνες ?Πετρόπουλος Γιώργος: ηττήθηκε στις λεπτομέρειες στον δεύτερο αγώνα από διεθνή παίκτη. 2η μέρα: ?Πανόπουλος

5
Μαρ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ ΡΟΙΤΙΚΑ

Οι μικροί αθλητές του Α.Σ Αστραπή με τα αναμνηστικά τους μετάλλια και διπλώματα από το 9th Friendship Games που πραγματοποιήθηκαν στη Πάτρα τη Κυριακή 24/2! Από το σύλλογο μας συμμετείχαν 40 αθλητές!? Οι προπονητές μας δηλώνουν πολύ ευχαριστημένοι με τις εμφανίσεις των παιδιών!? Συγχαρητήρια στα αστερια μας! ✨

5
Μαρ

ΑΓΩΝΕΣ ΑΤΤΑΛΕΙΑ ΤΟΥΡΚΙΑΣ

Την 5️⃣η θέση κατέλαβε ο αθλητής μας Μιχαλόπουλος Αλέξης στο βαθμολογούμενο G2 πρωτάθλημα 4th President’s Cup στην Αταλλεια της Τουρκίας, αλλά δε κατάφερε να μπει στα μετάλλια. Η συμμετοχή του αποτελεί μια μεγάλη και σημαντική εμπειρία για τον αθλητή.? ?Στη κατηγορία του συμμετείχαν 80 αθλητές.Αναλυτικά οι 4 αγώνες του: 1️⃣ος αγώνας : ??-?? με σκορ 16-4 2️⃣ος αγωνας : ??-??